Proszę czekać...
zamknij

Stelaże do łóżek dostarczene przez Sembella

Strona Sembella

Sembella

Dodano: 11.08.2015
Materace dostępne na sembella.pl są materacami różnego typu, tak, by każdy Klient nie miał problemu z wytypowaniem takiego, który najbardziej będzie odpowiedni pod jego wymagania. Sembella działa w branży już od dwudziestu lat, stale poszerzając ofertę, dlatego można w niej znaleźć jedynie najwyższej jakości produkty. Każdy materac z tego sklepu posiada stosowne certyfikaty, jakie potwierdzają, że zagwarantuje zachowanie optymalnej postawy ciała oraz ma właściwości relaksujące i regenerujące.

Stelaże do łóżek

Oferujemy Państwu stelaże do łóżek, które mocno poprawiają wydajność wypoczynku przez cały dzień. Sprzedajemy głównie stelaże sterowane elektrycznie, przy których używacie Państwo dedykowanego pilota i możecie osiągnąć różne pozycje relaksacyjne w łóżku. Poza tym sugerujemy bogate kolekcje stelaży manualnych i modele bez regulacji, uniwersalne.

Na pewno przez stelaż do łóżek zapewniacie Państwo fantastyczną żywotność materacowi i jego znacznie bezpieczniejszą amortyzację, co przejawia się w optymalnym podtrzymywaniu kręgosłupa. W naszych stelażach zadbaliśmy o wprowadzenie technologii wsparcia barków i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Taka konfiguracja przydaje się przede wszystkim osobom spędzającym praktycznie cały dzień przed komputerem. Ostatecznie zapraszamy Państwa na darmowe konsultacje techniczne przed zakupem stelaży do łóżek Sembella. Nasza firma Sembella to dwudziestoletnie doświadczenie branżowe i niezawodność. Stelaże do łóżek kupione u nas to inwestycja długoterminowa, często dożywotnia.

Recticel Komfort Snu Sp. z o.o.
Adres:
Brzezińska 5/15
WWW:
Kod:
92-103
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 677 20 23
Sklep z materacami
GPS     N: 51° 47' 41"     E: 19° 30' 23"

Jak dojechać do firmy Sembella?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 09.12.2015
Sklep stacjonarny Villa Decor na terenie Opoczna oraz jego filia w Internecie to dwie placówki prowadzone przez tę samą grupę osób, której prawdziwa pasją jest stylowa dekoracja wnętrz....
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta to firma z ogromnymi kompetencjami i doświadczeniem. Zajmujemy się produkowaniem nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza od 30 lat. Jesteśmy obecni w branży wykonując kompleksowe i poważne...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza
Strona Deante

Deante

Dodano: 29.12.2017
Stylowa i nowoczesna łazienka jest możliwa do uzyskania tylko dzięki współpracy z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów do takich pomieszczeń. Nasze...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 23.01.2014
Nasza firma skupia się na systemach zabezpieczeń. Profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem takich systemów a ponadto wykonujemy ich montaż. Co więcej, sprzedajemy części i takie systemy....

Urządzanie przedpokoju - poradnik

Urządzanie przedpokoju jest zazwyczaj ostatnią rzeczą, którą zajmujemy się aranżując mieszkanie. Wystrój tego miejsca nie zaprząta naszych myśli, tak bardzo jak wykańczanie kuchni czy salonu.

więcej

Zmysłowe brązy w Twoim domu

Kolor brązowy budzi ciepłe, zmysłowe skojarzenia - to smak gorącej, gęstej czekolady z cynamonem, energetyczny zapach porannej kawy z mlekiem, szlachetny dźwięk starych skrzypiec, przyjemne ciepło rozgrzanych w jesiennym słońcu kasztanów.

więcej

Sprytne przechowywanie

W każdym domu jest miejsce, gdzie lądują rzadko używane rzeczy, zapomniane dziecięce zabawki i stare meble. Zazwyczaj takim miejscem jest strych lub piwnica.

więcej