Proszę czekać...
zamknij

Ogrodnictwo

Strona Plastiflora

Plastiflora

Dodano: 01.02.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania produkowania oraz dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku artykułów ozdobnych a także artykułów florystycznych. Doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić dostarczenie wyrobów, które są oparte zarówno na niepowtarzalnych wzorach a także na wzorach zgodnych z aktualnymi trendami. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno krótkie terminy realizowania poszczególnych zamówień a także najwyższej jakości wyroby.

Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 31.07.2016

Od 1989 roku działamy w obszarze produkcji ram aluminiowych oraz drewnianych stosowanych przy wielu pracach dekoracyjnych. Mamy w asortymencie sklepu internetowego również nowoczesne i klasyczne artykuły dla plastyków. Dodatkowo zajmujemy się oprawami obrazów, sugerujemy dział z reprodukcjami, dysponujemy prostymi w zastosowaniu systemami zawieszeń obrazów. Materiały do technik dekoracyjnych dobieramy w rozsądnych cenach, współpracujemy tylko z wartościowymi dostawcami. Nasza firma pochodzi z Łodzi.

Więcej o firmie: Antyramy

Sprytne przechowywanie

W każdym domu jest miejsce, gdzie lądują rzadko używane rzeczy, zapomniane dziecięce zabawki i stare meble. Zazwyczaj takim miejscem jest strych lub piwnica.

więcej

Urządzanie przedpokoju - poradnik

Urządzanie przedpokoju jest zazwyczaj ostatnią rzeczą, którą zajmujemy się aranżując mieszkanie. Wystrój tego miejsca nie zaprząta naszych myśli, tak bardzo jak wykańczanie kuchni czy salonu.

więcej