Proszę czekać...
zamknij

Kabiny prysznicowe - Oferta firmy Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 29.12.2017
Stylowa i nowoczesna łazienka jest możliwa do uzyskania tylko dzięki współpracy z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w tworzeniu najwyższej jakości wyrobów do takich pomieszczeń. Nasze wyposażenie, takie jak – drzwi prysznicowe, kabiny prysznicowe, umywalki, baterie – cechują się precyzyjnym wykonaniem. Stworzone są z wysokiej jakości materiału, które jest poddawane odpowiednim testom. Takie przygotowanie pozwoliło nam na stworzenie najlepszej bazy produktów, które zostały już sprawdzone przez naszych klientów.

Kabiny prysznicowe

Jesteśmy zaawansowanym producentem kabin prysznicowych o minimalistycznej, mocno estetycznej charakterystyce. Projekty kwadratowe lub półokrągłe pasują do każdego wnętrza. Naszych klientów interesuje przede wszystkim łatwy montaż kabiny prysznicowej, jej szczelność, możliwość szybkiego łączenia z innymi akcesoriami łazienkowymi. Akurat marka Deante wszystkie te cechy oferuje w optymalnej cenie. 

Opracowaliśmy innowacyjny system odprowadzania wody, powiązany z interesującą konstrukcją zawiasów. Kabiny prysznicowe obejrzycie Państwo u nas w rzeczywistych wnętrzach lub na dokładnych rysunkach technicznych. Łączymy głównie chrom ze szkłem. Wszystkie elementy są antyalergiczne, bardzo bezpieczne, trwałe. 

Otrzymują Państwo u nas piękny reling stabilizujący, wygodne systemy drzwi, funkcjonalną listwę progową. Nawet laik z naszą instrukcją poradzi sobie z wdrożeniem kabiny prysznicowej, co mocno wpłynie na ogólne koszty wynajmowania wykonawców. Proponujemy kontakt z naszym specjalistą, przez stronę internetową, w celu dostosowania indywidualnych szczegółów transakcji.

https://deante.pl/pl/Kabiny-prysznicowe
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 26.02.2014
Firma ASD to synonim jakości jeśli mowa o systemach monitoringu i systemach zabezpieczeń. W tej materii posiadamy niemałe kompetencje pozwalające nam na efektywne działanie praktyczne. Telewizja...
Więcej o firmie: Systemy CCTV, Kamery IP
Strona Asd

Asd

Dodano: 15.07.2013
Jeśli szukasz profesjonalistów w temacie systemów zabezpieczeń to najlepszym wyborem będzie firma ASD. Posiadamy duże doświadczenie oraz nie mniejsze kompetencje w tym zakresie. Jako firma...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 23.01.2014
Nasza firma skupia się na systemach zabezpieczeń. Profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem takich systemów a ponadto wykonujemy ich montaż. Co więcej, sprzedajemy części i takie systemy....
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta to firma z ogromnymi kompetencjami i doświadczeniem. Zajmujemy się produkowaniem nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza od 30 lat. Jesteśmy obecni w branży wykonując kompleksowe i poważne...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza

Zmysłowe brązy w Twoim domu

Kolor brązowy budzi ciepłe, zmysłowe skojarzenia - to smak gorącej, gęstej czekolady z cynamonem, energetyczny zapach porannej kawy z mlekiem, szlachetny dźwięk starych skrzypiec, przyjemne ciepło rozgrzanych w jesiennym słońcu kasztanów.

więcej

Urządzanie przedpokoju - poradnik

Urządzanie przedpokoju jest zazwyczaj ostatnią rzeczą, którą zajmujemy się aranżując mieszkanie. Wystrój tego miejsca nie zaprząta naszych myśli, tak bardzo jak wykańczanie kuchni czy salonu.

więcej

Sprytne przechowywanie

W każdym domu jest miejsce, gdzie lądują rzadko używane rzeczy, zapomniane dziecięce zabawki i stare meble. Zazwyczaj takim miejscem jest strych lub piwnica.

więcej